Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 90 м²
1/12
Все фото
+4 фото
153 000 AZN
1 700 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
8 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 90 м²
Elan haqqında Xırdalanın mərkəzində 90 kv ev tam təmirli hər bir şəraiti var16 mərtəbəli binanın 8 ci mərtəbəsi çox gözəl mənzildir real alıcılara endirim olunacaq Real alicilar narahat elesin
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Хырдалан, Абшеронский р., пр. Гейдара Алиева
Посмотреть все 297 предложения
№ 6137760
•
Просмотры: 49
•
Обновлено: Вчера, 16:18
153 000 AZN
1 700 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
8 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Murad
Посредник (агент)
Trend House
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Хырдалан, Абшеронский р., пр. Гейдара Алиева
Посмотреть все 297 предложения