Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
м. Кара Караев
1/14
Все фото
+6 фото
210 000 AZN
2 330 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
2 / 10
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
м. Кара Караев
Köroğlu və Qarayev metroları ərazisi, Ruslan 93 yaxınlığında. Qanuni 3 otaq mənzil satılır. Bina yenidir, ipotekayada yararlıdır. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlayın. Ofis xidmətləri 1%.
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Джавадхана
Посмотреть все 351 предложения
№ 6089218
•
Просмотры: 253
•
Обновлено: Вчера, 16:45
210 000 AZN
2 330 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
2 / 10
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Джавадхана
Посмотреть все 351 предложения